BLAŽÍČEK Oldřich (1887 Slavkovice na Moravě - 1953 Praha)
starting price: 120 000 CZK
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 80 x 66 cm, rámováno, datace – 20. léta 20. století, signováno vpravo dole O Blažíček, rentoilováno. Opatřeno odborným posudkem PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové. Autor viz T 1/70,2/755, TD 29, V 1/229, Ch 1/177, NEČVU 1/74.